^наверх

header

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Юридические услуги в городе Сумы и области.


Контакти
моб. +380509166575
e-mail: vivat.sumy@gmail.com

Юридическая консультация Толмачёвых.

Юридичні послуги надаються за адресою: м. Суми, вул. Набережна р. Стрілки, б. 28, к. 1 (вхід з двору)

Послуги надають

                                                                                                   

Корисна інформація

  

  Юридична консультація Толмачових надає правничі (юридичні) послуги населенню та юридичним особам з 1995р.
Основна мета нашої діяльності – надання допомоги особам, які до нас звернулися.
Наша спеціалізація – цивільне право, яке включає питання землі, сімейних відносин, визнання права власності, поділу майна, стягнення аліментів, житлові та трудові спори, спадкові та договірні правовідносини.
Ми обрали таку спеціалізацію, виходячи з висловлювання С.Андріївського: «Юристами можна назвати лише знавців цивільного права. У цій галузі потрібно чудово знати як загальну систему, так і всі її подробиці», оскільки кожна галузь права має свої особливості та тисячі нормативних документів, які необхідно знати, вміло застосовувати для досягнення результатів, бажаних клієнту.
Більшість наших клієнтів приходять до нас за рекомендацією, оскільки за довгі роки успішної практики ми зарекомендували себе високими професіоналами, які чудово орієнтуються у різноманітності наших законів та судової практиці, які сумлінно ставляться до своєї роботи. Ми ніколи не дозволимо собі ввести свого клієнта в оману, не прийти в судове засідання або непідготовленими. Все це та багато іншого дозволяє нам і надалі успішно працювати.
Найправильніший підхід до ведення справи, з нашого боку, - це надати людині, яка звернулася за допомогою, достовірну інформацію, тобто відразу повідомити її: чи має вона можливість виграти процес чи ні. Від відповіді адвоката: «так» чи «ні» залежить багато чого, оскільки людина сама повинна усвідомлювати на що вона йде, адже це її гроші, час, нерви.
Найчастіше наші клієнти запитують нас: Яку гарантію виграшу ми можемо дати у конкретній справі. На це питання не можна відповісти однозначно, оскільки виграш залежить не тільки від професійності адвоката, а й від інших суб'єктивних факторів, які нам не підвладні, а саме: наявність доказів, пояснення в суді самих клієнтів та їх свідків (і це передбачити наперед неможливо), від судді, у провадженні якого перебуватиме справа, оскільки всі докази оцінюються безпосередньо судом по його внутрішньому переконанню, що ґрунтується на всебічному, повному, об'єктивному та безпосередньому дослідженні наявних у справі доказів. Тому, іноді за однією й тією ж категорією справ, за наявності одних і тих же доказів, виносяться абсолютно різні рішення судів. Передбачати результат наперед у судових справах – фактично неможливо, якщо бути чесним до кінця, але тут є одне АЛЕ!!! Ми ніколи не звертаємося з позовами до суду й відмовляємо самого клієнта від такого звернення, якщо за ситуацією та наданими доказами чітко вбачається, що вирішити спірне питання в судовому порядку неможливо через недостатність чи суперечливість доказів або ці відносини не регулюються цивільним законодавством.
«Центр ваги будь-якого процесу лежить не в дебатах сторін, а судових доказах». М. Гребінників
У нашій практиці були випадки, коли клієнти, незважаючи на те, що ми відмовлялися складати їм позовні заяви або вести справи в суді через безвихідь їхнього вирішення, зверталися до інших адвокатів. Вони витрачали час, гроші, але після закінчення судового процесу отримували відмову. Деякі з таких клієнтів, після суду, поверталися до нас, щоб просто сказати «дякую» за те, що ми захищали їх від витрат і часу й нервів, а хтось дивлячись на таку ж ситуацію погоджувався вести справи в суді, навіть не попередивши про його 100% програш.
Наш підхід до ведення справ клієнтів такий:
1. «Юрист – це лоцман, який вміє плавати між рифами законів.»
2. «Допомагати – означає вказувати реальні небезпеки, яких треба уникнути». В. Ленін
3. «Добре направити, підготувати справу – це найважливіше, найнеобхідніше. Не так уж потрібна метода в поясненнях в суді і в дебатах, як потрібна вона під час терплячої та тихої роботи дослідження, підготовки та постановки справи». Е. Пікар

Copyrigcht © 2015 Юридическая консультация Толмачевых
Яндекс.Метрика